Úterý, 23 dubna, 2024
aktualne

Mezi námi ženami: Zdá se vám, že nemá zájem o sex?

Randy už jistý čas a chtěli byste, aby se váš vztah posun o level výše, ale pán vyvolený se k ničemu nemá? Nemusíte mít obavy, že ho nepřitahují. Odbornice vysvětluje 6 dalších příčin, které mohou být na vině.

Nemusí to být vámi! Odbornice vysvětluje, kdy muži nechtějí sex a jak to řešit
Sex je ve vztahu přirozený, pokud vše klape, vše je v pořádku. No když chybí, na světě je problém – začnete pochybovat, zda ho přitahujete, zda o vás má zájem, zda děláte něco špatně, možná být jste měli zhubnout, či začít cvičit. Co když se neumíte dobře líbat, nebo jste něco pokazili už při flirtování? Nemějte obavy, chyba nemusí být vůbec ve vás.

Odbornice na vztahy a autorka knih o sexu Tracey Cox definovala 7 příčin, které se mohou ukrývat za nezájmem. Jen jedna se týká sexuální přitažlivosti, proto nemusíte hned panikařit. Pro portál dailymail.com prozradila i řešení, která mohou zafungovat i ve vašem případě.

1) Zmatené signály
Pokud mu na vás skutečně záleží, nechce udělat chybný krok. Proto se zamyslete nad tím, zda mu z vašich slov a chování může být jasné, že jste na sex připravena. Možná vysíláte zmatené signály a ani o tom nevíte. Muž může mít strach posunout váš vztah, pokud z vaší strany nevidí zájem.

FOTOGALERIE
Dejte mu najevo svůj zájem
Zdroj: iStockphoto
Řešení jsou dvě – buď začněte výrazně více flirtovat, mějte narážky, nebo prostě udělejte první krok vy. Ženy často čekají na muže, než začne, ale pokud se k ničemu nemá a vy jste připravena, jděte jednoduše do toho. Svádění jistě ocení i on. Pokud nic nepomáhá, zeptejte se čem je problém.

2) Chce na to jít pomalu
Neprekvapte se, ale i muži mohou být z různých důvodů zdrženlivější. Na svědomí to může mít výchova, náboženství nebo vám jen dává najevo, že mu nejste lhostejná. Funguje to podobně jako v případě žen, pokud máte skutečný zájem, nespěcháte se hned jen do postele. Lze taktéž i muž vám dává najevo, že nejste jen obyčejná milenka, či Jednorázovky.

Řešení je jednoduché. Znásobte mezi vámi erotické napětí a užívejte si to. Pokud již spolu začnete spát, sotva přestanete. A vzpomeňte si na touhu, kterou jste cítili na začátku jakéhokoliv vztahu. Oddálení sexu může být i výborným způsobem, jak poznáte lépe tělo toho druhého.

FOTOGALERIE
Nezájem o miovanie nemusí být špatným signálem?
Zdroj: iStockphoto
3) Čeká na správnou chvíli
Vše musí být dokonalé, jde přece o vaše „poprvé“. Dobré načasování je základ a je možné, že žádná chvíle se mu zatím nezdála jako správná. Romantické duše ještě nevymřeli, tak mu plánování neprekazte.

DIVA.SK
Erotická povídka: Milování s ním mi nic nenahradí
Jestliže také patříte k romantikům, uvolněte se a čekejte na to, co si pro vás připravil. Nevíte se už dočkat? Řekněte mu to! Samozřejmě, nepouštějte se do žádného vážného a hlubokého rozhovoru, stačí jen narážka na to, jak vás přitahuje, jak byste si s ním chtěli užít společný večer. Jen, abyste ho povzbudili.

4) Stres je velký pán
Stres je největší zabiják chuti na sex, to je bez pochyby. Pokud prožívá náročné období, má toho hodně v práci, je pod tlakem, pravděpodobně nemá na sex ani chuť. Může se cítit vyčerpaný a depresivní.

Pomozte mu uvolnit se. Nechte ho mluvit o svých problémech a náročných dnech, dejte mu najevo, že ho chápete a snažte se společně s ním najít řešení. Pokud máte prostor, nechoďte rovnou na věc. Vsaďte na atmosféru, buďte smyslná. Můžete mu nabídnout masáž nebo společný koupel a uvidíte, jak se situace vyvine. Pokud i z toho bude jen hezký večer bez šťastné tečky na závěr, nezoufejte a dejte mu prostor. Vyjde to příště.

FOTOGALERIE
Beautiful sexy lady in elegant white panties and stockings
Zdroj: iStockphoto
5) Pochybuje o svém těle a výkonnosti
Ženy nejsou jediné, které se zkoumají v zrcadle a vidí své nedostatky. První sex je pro obě strany velkým krokem vpřed. Odhalíte své celá těla a vidíte opravdu všechno. Muži také pochybují o své váze, postavě nebo velikosti svého přirození. A co když vás nedokáže uspokojit? I v tomto směru přicházejí pochybnosti.

6) Nepotřebuje sex tak často
Chuť na sex je velmi individuální záležitost. Ačkoliv u mužích se nějak automaticky předpokládá, že ho chtějí častěji než ženy, existují výjimky. Sex možná něj není natolik důležitý jak pro vás.

FOTOGALERIE
Erotika na dnes
Zdroj: iStockphoto
V tomto případě neexistuje zaručeno řešení. Zkuste mu to nejprve naznačit, že byste chtěli vztah posunout o level výše, pokud to nepomůže, je čas na otevřený rozhovor. V případě, že se vám potvrdí to, že prostě něj není důležitý, řekněte mu, že pro vás je. Buď najdete kompromis, nebo bude lepší, když se vaše cesty rozejdou a zůstane přáteli.

economka Věrka
economka Věrkahttps://www.econom.cz/author/admin/
jsem economka Věrka, která má ráda finance a investování.
pr článek

Další články autora