Úterý, 23 dubna, 2024
aktualne

Ještě dostupnější kouzlo páry

Značka Bosch nyní uvádí nové modely trubek řady Serie l 4 s funkcí přídavné páry, které zaručí vynikající výsledky pečení díky speciálnímu druhu ohřevu Hotair steam.

Využívání páry při pečení je stále oblíbenější. Pečivo, maso i zelenina jsou křupavější, zároveň se ale nevysuší. Pára je perfektní také pro kynutí těsta nebo pečení pečiva, ale i pro šetrné rozmrazování a rovnoměrné ohřívání.

S neustále se rozšiřující nabídkou modelů jsou trouby s využitím páry stále dostupnější širšímu okruhu zákazníků. Značka Bosch nyní uvádí nové modely trubek řady Serie l 4 s funkcí přídavné páry, které zaručí vynikající výsledky pečení díky speciálnímu druhu ohřevu Hotair steam.

Přidáním jemné páry se potraviny nevysuší, pečené jídlo bude naopak vždy zvenčí křupavé a uvnitř nadýchané a šťavnaté. Jednoduše stačí naplnit požadované množství vody do vyjímatelné misky na vodu, která je umístěna na dně pečicího prostoru, a nastavit druh ohřevu „vzduch + pára“.

Kromě přídavné páry nabízí nové modely jednoduché ovládání a kontrolu díky intuitivnímu LED displeji, technologii 3D horký vzduch pro perfektní a rovnoměrné pečení až na 3 úrovních najednou, snadné čištění nebo i automatické programy,* které po zadání váhy pokrmu automaticky určí druh ohřevu, teplotu a čas pečení.

  • Záleží na konkrétním modelu.
economka Věrka
economka Věrkahttps://www.econom.cz/author/admin/
jsem economka Věrka, která má ráda finance a investování.
pr článek

Další články autora