Úterý, 23 dubna, 2024
aktualne

Našli jste díru na americkém trhu a chcete posílat balíky přes oceán?

Podnikání v oblasti obchodu je opravdová dřina a neustálý stres. Mezi lidmi je ohromné množství peněz, stejně jako chuť nakupovat. To si však neuvědomujete jen vy, ale tisíce a tisíce dalších konkurentů. Hledáte pořádnou kupní sílu? Pak zapomeňte na Čechy a vrhněte se vstříc americkému trhu. Jak poslat balíky přes oceán?

Několik problémů

Poslat balík do USA není jen tak. V dnešní době je jen málokterý zákazník ochotný čekat na svou zásilku několik týdnů. Stejně tak nebude chtít nikdo platit tisíce korun za dopravné. Naštěstí existují poskytovatelé, s nimiž jste schopni doručovat rychle a za přijatelnou cenu.

Jasným příkladem je třeba známý ShipEx, jenž se zaměřuje na expedici balíků do všech koutů světa, což platí i pro USA. V rámci jeho služeb můžete zvolit expresní přepravu, jež zabere pouze jeden pracovní den (dneska podáte a již zítra bude své zboží držet v rukách americký zákazník). Stydět se nemusí ani běžná varianta, s jejíž pomocí si počkáte na doručení pouze 2–5 pracovních dní. Tím odpadá záležitost času.

Malé i velké balíky

K našim sousedům přes oceán můžete odeslat jak malé dopisy a cennosti o hmotnosti půl kilogramu, tak i běžné zboží v kartonových krabicích, a dokonce i velké palety vážící až tunu. Ať tak, nebo onak, společnost ShipEx zkontaktuje doručovatele z FedExu, UPS, případně TNT. Záleží jen na tom, u koho získáte nejlepší podmínky.

S tím se samozřejmě pojí i finální cena za takové služby. Nemusíte se obávat katastroficky velkých částek. Malá půlkilová zásilka do USA vyjde běžné odesilatele na 744 Kč. Vy však nesmíte zapomínat na automatické slevy, na které dosáhnete jako podnikatelé. Ty začínají na pěti procentech a šplhají výše s počtem odesílaných balíků měsíčně.

Zvýhodněné podmínky si přitom zajistíte téměř ihned, a to s pomocí rychlé a snadné registrace.

Spolehlivá služba

Je nám jasné, že vaše zásilky nebudou mít zrovna nízkou hodnotu. Přesně proto si zasloužíte pojištění zboží až do výše jednoho a půl milionu korun. Kdyby se nedej bože něco přihodilo, jste 100% krytí a získáte své finance zpět.

Jste jedním z těch lidí, kteří neustále sledují současnou polohu balíku? Společnost ShipEx vám při převzetí zásilky poskytne online kód, s jehož pomocí budete v obraze 24/7.

Samotné zasílání je naprosto klasické a ničím vás nepřekvapí. Zkrátka a dobře najedete na dané webové stránky ShipEx.cz a objeví se před vámi tabulka. Do ní zadáte hmotnost, rozměry, adresu (případně dodatečné informace) a zvolíte si nejvýhodnějšího dopravce. Otázka minutky. V mnoha případech probíhá vyzvednutí ještě ten samý den, kdy jste vyplnili tabulku.

Zajímá vás více? Stránky ShipEx vám zodpoví jakékoliv dotazy.

economka Věrka
economka Věrkahttps://www.econom.cz/author/admin/
jsem economka Věrka, která má ráda finance a investování.
pr článek

Další články autora