Úterý, 23 dubna, 2024
aktualne

Pořiďte si tiskárny na karty a etikety: Ušetříte tím velké peníze

Vyrábíte produkty, a potřebujete je opatřit štítky s informacemi o složení nebo manuály? Potřebujete zaměstnancům zařídit ID karty? Můžete si je nechat vyrobit u specializované firmy, pokud ale pravidelně potřebujete tisknout různé etikety nebo karty, vyplatí se vám zařízení s vlastním softwarem, kde si sami nastavíte, co potřebujete. Vyjde vás to levněji a nebude vás omezovat doba dodání u externí firmy.

Etikety – výroba

V některých případech vás omezuje i množství, protože dané společnosti vyrobí štítky ve větším počtu. Když budete mít vlastní tiskárnu, jste svým pánem. Jen si vyberete takový stroj, který zvládne menší, nebo naopak větší provoz. Co tiskárny dnes zvládnou? Na co si vzpomenete. Můžete tisknout lepicí štítky na zásilky zboží, které posíláte. Vyrábí se etikety přímo na zboží. Zde může jít o klasické papírové nálepky, jestli jde ale o potraviny, které nejsou skladované v suchu, použijte vlhku odolné či termocitlivé štítky. Ty se hodí pro zboží určené do mrazničky nebo i produkty, které se budou zasílat na větší vzdálenost a je třeba, aby se popis nepoškrábal. Tyto nálepky se prodávají navinuté na kotoučích, kdy se právě díky návinu snadno aplikují na dané artikly. Lepení vám tak půjde jako po másle.

Vaše vlastní tiskárna na etikety

I tak bytelné věci, jako jsou různé kartičky, si můžete sami vyrobit. Jedná se o identifikační karty ke vstupu do budov, identifikační průkazky, věrnostní kartičky zákazníků apod. Tiskárna na etikety dnes neumí pouze designové kartičky, dokonce vyrobí i čipové, funkční karty. Vy si vyberete potřebnou tiskárnu, plastové karty, jež jsou s tiskárnou kompatibilní, pořídíte software a s jeho pomocí si vytvoříte pěkný a funkční kousek. Můžete si vytisknout velké i menší množství. Klidně třeba jen jednu kartičku, pokud vám přibyde jeden člen. Kdybyste si tuto službu zadali u firmy, vyšlo by vás to zbytečně draho. Ptáte se, kde seženete kvalitní tiskárny? Podívejte se na nabídku firmy Barco, která poskytuje tiskárny, etikety, štítky a další příslušenství v perfektní kvalitě.

economka Věrka
economka Věrkahttps://www.econom.cz/author/admin/
jsem economka Věrka, která má ráda finance a investování.
pr článek

Další články autora