Úterý, 23 dubna, 2024
aktualne

Ještě nemáte svůj web? Nechte si ho vyrobit na míru!

Kdo není na internetu, jako by nebyl. Řeč je o webových stránkách, které se pro většinu lidí stávají hlavním zdrojem informací. A pro podnikatele způsobem, jak dát o sobě vědět a potenciálnímu zákazníkovi poskytnout veškeré informace, které by ho mohly zajímat.

Právě na jejich základě se totiž většinou rozhoduje, jestli si danou službu či výrobek objedná. V tomto ohledu mají webové stránky nesmírnou moc. Zákazníka buď přilákají, nebo naopak odvedou ke konkurenci. A co udělat pro to, aby je přilákaly? Základem je samozřejmě kvalitní produkt, popřípadě služba. Ta ale sama o sobě nestačí. Ten kvalitní produkt si někdo musí koupit. Ještě před tím se ale o něm musí dozvědět. A s tím mohou pomoci kvalitní webové stránky.

Web jako vizitka

Webové stránky ale zdaleka neplní jen informativní funkci. Rovněž jsou vizitkou jeji provozovatele či majitele. Proto musí na první pohled zaujmout. Jedině tak jejich návštěvník bude mít důvod ponořit se do jejich hlubších struktur. Web by také měl uživatelsky přívětivý a intuitivní. Uvědomte si, že ho třeba budou navštěvovat i starší osoby. A kde si takový web nechat vyrobit?

Co od svého webu očekáváte?

V první řadě si zkuste odpovědět na otázku, co od svého webu očekáváte? Má být pouze informativní, nebo jeho prostřednictvím budete i prodávat své zboží? V tom případě bude v hledáčku vašeho zájmu tvorba e-shopu. Provozujete penzion a rádi byste, aby si vaši klienti na stránkách rezervovali termíny svých dovolených? Také mějte na paměti, že spousta lidí nesurfuje na internetu jen a pouze na počítači, ale také na tabletu či mobilu. Web by proto měl být atraktivní i na těchto zařízeních. A takový web vám vyrobí jen profesionální webová agentura.

Obraťte se na specialisty

Vytvoření webových stránek můžete svěřit například společnosti Beneficio. Tato online marketingová agentura zaměstnává dvanáct špiček v oboru, z jejich pera vzešlo více než 150 kvalitních webů (na CMS platformě Strapi). Cenově dostupných, a přitom prémiové kvality, jako z designového, tak i funkčního hlediska. Její webmasteři však pracují nejenom kvalitně, ale také rychle – váš nový web může být hotový do dvou týdnů.

Jednoduchá správa webu

Máte obavy, že web nebudete schopni spravovat? Tyto obavy nejsou na místě. Weby z pera agentury Beneficio intuitivní nejenom z uživatelského hlediska, ale i z hlediska jejich provozovatele. Správu webu hravě zvládnete sami. Vaše webové stránky tak budou vždy aktuální. Jejich obsah navíc budete moci rozvíjet bez jakýchkoliv dalších nákladů. A pokud s čímkoliv nebudete vědět rady, budete se moci obrátit na technickou podporu agentury Beneficio.

Tvorba webu na míru

Administraci a funkčnost systému si navíc budete moci předem vyzkoušet. Nebude-li se vám cokoliv zamlouvat, dojde ke změně obsahu v administraci tak, aby vám maximálně vyhovovala. V případě nutnosti vám bude vyroben web na míru splňující všechny vaše požadavky. Výrobou webu ale služby agentury Beneficio nekončí. Rovněž nabízí pomoc s optimalizací pro vyhledávače, sociálními sítěmi či správou PPC kampaní. Samotný web totiž nestačí. Musí se o něm dozvědět co největší počet lidí. O tom se více dočtete na druhém webu, kde nabízí své online marketingové služby.

economka Věrka
economka Věrkahttps://www.econom.cz/author/admin/
jsem economka Věrka, která má ráda finance a investování.
pr článek

Další články autora