Pondělí, 22 dubna, 2024
aktualne

Posíláte stovky zásilek měsíčně? Pak si dejte pozor na správný výběr krabic

Možná se to nezdá, ale obalové materiály představují jeden z nejdůležitějších aspektů pro každého obchodníka. Ani sebelepší služby, nejlevnější ceny a špičkové zboží vás nezachrání, když nebudete schopni doručit objednávku k zákazníkům. Jak si se vším poradit?

Různé způsoby balení

Kartonové krabice přichází v ohromně pestré škále provedení i tvarů, přičemž každá varianta je vhodná pro odlišný typ zboží. Nejdůležitějším základem úspěchu je volba dostatečného množství vrstev krabice. Posíláte odolné produkty, jako jsou například knihy, doplňky stravy nebo nářadí? Pak vám bohatě postačí třívrstvé provedení. O něco těžší situace nastává pro prodejce skla, keramiky, elektroniky a podobně křehkých výrobků. Ti musí vybírat spíše pětivrstvé boxy.

Jak dlouho trvá zabalit jedna kartonová krabice? A za jak dlouho jich zvládnete dokončit třeba sto? Budete-li posílat stovky a stovky zásilek měsíčně, rozhodně si nenechte ujít rychlouzavírací papírové krabice. Díky nim zvládnete hravě ušetřit desítky hodin, což znamená jediné – značné úspory.

Snižte své výdaje

Když už jsme u úspor, hodí se poukázat na důležitost nalezení co nejlepších dodavatelů. Mezi jednotlivými obchody jsou totiž výrazné rozdíly nejen v ceně, nýbrž i kvalitě, poskytovaných službách a rychlosti doručení. Myslíte-li to s podnikáním vážně, budete potřebovat spolehlivé pomocníky.

Dobrým příkladem je třeba zavedená společnost Raja, jež patří mezi evropské lídry v oblasti balení. Na jejích internetových stránkách si budete moci vybrat z více než 250 000 produktů skladem, takže vždy najdete vše, co budete potřebovat. Pevná pozice na trhu umožňuje těmto profesionálům nabízet produkty za bezkonkurenční ceny, takže ušetříte klidně i tisíce korun měsíčně.

economka Věrka
economka Věrkahttps://www.econom.cz/author/admin/
jsem economka Věrka, která má ráda finance a investování.
pr článek

Další články autora